השירותים שלנו

תכנית ליווי אפקטיבית שתוציא את המירב מחיפוש העבודה שלכם

יש לכם רק הזדמנות אחת להרשים את המעסיק העתידי שלכם. קורות החיים שלכם צריכים לבלוט מעל מאות קורות החיים שהתקבלו. בדיוק בשביל זה הקמנו את השירות – בשביל לעזור לכם להגיע ליעדים שהצבתם, ע”י ליווי אישי וכתיבה מקצועית שיעזרו לכם להתבלט על פני מחפשי עבודה אחרים.

מנטור קריירה מותאם ליעד שלכם

יחד נבנה תכנית אפקטיבית למציאת המשרה הבאה שלכם בתכנית ליווי אישית, 1-על-1.

קורות חיים חזקים

עיינו בדוגמאות שיש לנו באתר, אנו יודעים לבנות לכם את קורות החיים המושלמים.

תמיכה בחיפוש העבודה שלכם

במקום לבזבז זמן יקר בלנסות להבין את איך ואיפה כדאי לחפש עבודה, תקבלו מאיתנו הדרכה אישית, תמיכה וליווי.

100% שביעות רצון מובטחת

קורות החיים החדשים שלכם, פרופיל הלינקדאין והמכתב המקדים שנכתוב, יחד עם ליווי אישי ומדויק, יבטיחו שתמליצו על שירותינו לחבריכם!

נסיון

המספרים שלנו
0
קורות חיים ללקוחותינו
0 +
שנים של ניסיון
0 +
פרופילי לינקדאין משוכללים

חברות Fortune 1000

שהעסיקו את הלקוחות שלנו

קורות חיים באנגלית ועברית, מותאמים ליעד שלכם

נשמח לעזור לכם לקדם את הקריירה שלכם ולהשיג את המשרה הרצויה

האם ידעתם שרוב המעסיקים משתמשים בתוכנות וכלים מתקדמים כדי לנפות את המספר הגדול של קורות חיים שהם מקבלים ברשימות המשרות שלהם? החל מההחלטה על הגבלת אורך מסוימת וכלה בחיפוש אחר מילות מפתח ספציפיות, חשוב מאוד שתכתבו ותבנו את קורות החיים שלכם באופן שלא יעבור רק דרך תהליך סינון מחמיר ביותר אלא גם ימשוך ויתפס את תשומת ליבו של המגייס. ב- Wizlu אנו מציעים שירותי כתיבת קורות חיים באנגלית שנכתבים בצורה מיומנת ומושלמת ביחד עם שילוב מילות מפתח המניעות לפעולה ושעוזרות לכם לשכנע את מקבלי ההחלטות להזמינכם לראיון עבודה.

אופטמיזציות לפרופילי לינקדאין

לינקדאין הינה פלטפורמה מקוונת המיועדת לאנשי מקצוע מכל התחומים לחיבור, אינטראקציה ופיתוח הקריירה

אנו רוצים לעזור לכם להגדיר פרופיל לינקדאין באנגלית, אטרקטיבי ביותר ומונע תוצאות, שלא רק ממצב אותכם כמועמדים מושלמים בתחום שלכם, אלא גם מגדיל את הסיכוי שלכם להתחבר לשחקני מפתח נכונים. על ידי בניה נכונה של הפרופיל שלכם נוכל להבליט את כל התכונות, ובכך נגדיל את הסיכויים שלכם ליצור קשר עם מגייסים ומנהלים כאחד.

מכתב מקדים באנגלית

נכתוב לכם מכתב מקדים/מכתב שער משכנע ומרתק לטובת המשרה הבאה שלכם

רוצים לבלוט כמועמדים? לא יודעים מה לכתוב למגייס ומה לצרף לקורות חיים? רוצים להסביר את היתרונות הייחודיים שלכם בצורה מעניינת? נשמח לעזור ולכתוב מכתב מקדים מנצח שכל מי שיקרא אותו ירצה ללמוד ולהכיר אתכם ולפתוח את קורות החיים שלכם. תפקידו של מכתב מקדים הוא פשוט אך מאוד חשוב. מטרתו להביא את תשומת ליבו של הקורא ולשכנע את הקורא להתבונן לעומק. בכך שאנו נכתוב עבורכם את המכתב מקדים הכתוב בצורה מושלמת, אנו נעזור להתקדם מעבר לשלב הסינון ולהרשים את מקבל קורות החיים.
כלי נגישות

Powered by - Wemake