השירותים שלנו

כתיבת קורות חיים בצורה טובה, מקצועית וחזקה לוקחת הרבה זמן, מחשבה וניסיון

יש לכם רק הזדמנות אחת להרשים את המעסיק העתידי שלכם. קורות החיים שלכם צריכים לבלוט מעל מאות קורות החיים שהתקבלו. בדיוק בשביל זה הקמנו את השירות – בשביל לעזור לכם להגיע ליעדים שהצבתם, ע”י כתיבה מקצועית שתעזור להבליט אתכם מהאחרים ולתת לכם הזדמנות טובה יותר.

מומחי משאבי אנוש

נכתוב את קורות החיים שלכם בהתאם למשרות הרצויות בצורה המקצועית ביותר.

קורות חיים חזקים

עיינו בדוגמאות שיש לנו באתר, אנו יודעים לבנות לכם את קורות החיים המושלמים.

קרות חיים מעוצבים מושלם

תבניות קורות החיים שלנו הן תבניות מנצחות. אנו יודעים לבנות לכם את קורות החיים המושלמים!

100% שביעות רצון מובטחת

אנחנו בטוחים שתאהבו את קורות החיים החדשים שלכם, פרופיל הלינקדאין והמכתב המקדים! ואנחנו מבטיחים שתמליצו על שירותינו לחבריכם!

נסיון

המספרים שלנו
0
קורות חיים ללקוחותינו
0 +
שנים של ניסיון
0 +
פרופילי לינקדאין משוכללים

חברות Fortune 1000

שהעסיקו את הלקוחות שלנו

קורות חיים באנגלית

נשמח לעזור לכם לקדם את הקריירה שלכם ולהשיג את המשרה הרצויה

האם ידעתם שרוב המעסיקים משתמשים בתוכנות וכלים מתקדמים כדי לנפות את המספר הגדול של קורות חיים שהם מקבלים ברשימות המשרות שלהם? החל מההחלטה על הגבלת אורך מסוימת וכלה בחיפוש אחר מילות מפתח ספציפיות, חשוב מאוד שתכתבו ותבנו את קורות החיים שלכם באופן שלא יעבור רק דרך תהליך סינון מחמיר ביותר אלא גם ימשוך ויתפס את תשומת ליבו של המגייס. ב- Wizlu אנו מציעים שירותי כתיבת קורות חיים באנגלית שנכתבים בצורה מיומנת ומושלמת ביחד עם שילוב מילות מפתח המניעות לפעולה ושעוזרות לכם לשכנע את מקבלי ההחלטות להזמינכם לראיון עבודה.

אופטמיזציות לפרופילי לינקדאין

לינקדאין הינה פלטפורמה מקוונת המיועדת לאנשי מקצוע מכל התחומים לחיבור, אינטראקציה ופיתוח הקריירה

אנו רוצים לעזור לכם להגדיר פרופיל לינקדאין באנגלית, אטרקטיבי ביותר ומונע תוצאות, שלא רק ממצב אותכם כמועמדים מושלמים בתחום שלכם, אלא גם מגדיל את הסיכוי שלכם להתחבר לשחקני מפתח נכונים. על ידי בניה נכונה של הפרופיל שלכם נוכל להבליט את כל התכונות, ובכך נגדיל את הסיכויים שלכם ליצור קשר עם מגייסים ומנהלים כאחד.

מכתב מקדים באנגלית

נכתוב לכם מכתב מקדים/מכתב שער משכנע ומרתק לטובת המשרה הבאה שלכם

רוצים לבלוט כמועמדים? לא יודעים מה לכתוב למגייס ומה לצרף לקורות חיים? רוצים להסביר את היתרונות הייחודיים שלכם בצורה מעניינת? נשמח לעזור ולכתוב מכתב מקדים מנצח שכל מי שיקרא אותו ירצה ללמוד ולהכיר אתכם ולפתוח את קורות החיים שלכם. תפקידו של מכתב מקדים הוא פשוט אך מאוד חשוב. מטרתו להביא את תשומת ליבו של הקורא ולשכנע את הקורא להתבונן לעומק. בכך שאנו נכתוב עבורכם את המכתב מקדים הכתוב בצורה מושלמת, אנו נעזור להתקדם מעבר לשלב הסינון ולהרשים את מקבל קורות החיים.
כלי נגישות

Powered by - Wemake