הד האנטינג

אנחנו צוות של מנכ”לים לשעבר, מומחי משאבי אנוש ומומחי השמה שנמצאים כאן כדי לעזור לאנשי מקצוע בכל שלב במסע קידום הקריירה שלהם. אנחנו יודעים איך לשים אתכם באור הזרקורים בעת הגשת מועמדות לעבודה או כאשר אתם רוצים לקדם את העסק שלכם.

המוצרים והשירותים שלנו מוצעים ללקוחות מכל העולם.

אחריות על קבלת ההחלטה הנכונה ובחירת האדם הנכון

מעסיקים רבים שמחים לקבל אנשים בעלי ניסיון לצורך השתלבות בתפקידים בכירים בארגון. גיוסי בכירים לא תמיד מתבצעים במסלול הרגיל, במקרים רבים הם מתבצעים על סמך הכרות אישית או באמצעות אנשי מקצוע העוסקים בהשמת בכירים. אחת הסיבות לכך היא שהמעסיקים מייעדים את הבכירים לתפקידי מפתח בארגון, ולכן חשוב להם לעשות את הבחירה הנכונה ולמצוא את האדם המתאים שבידו ניתן להפקיד את האחריות. ומהצד השני, אתם בעלי הניסיון, לא תרצו למהר לחתום חוזה על ההצעה הראשונה שאתם מקבלים. עליכם לעשות את כל השיקולים ולמצוא את העבודה שגם תתגמל אתכם בצורה הטובה ביותר, וגם תעניק לכם את האתגר. האתגר שיאפשר לכם לגדול ולהתפתח גם מעבר למה שהגעתם אליו עד עכשיו.

באמצעות האד האנטינג בוטיק ניתן לבצע גיוס בצורה דיסקרטית

בתור אנשים בעלי ניסיון בשוק העבודה , אתם בוודאי מודעים לכך שלפעמים חברות מתנהלות בצורה דיסקרטית בכל הנוגע לגיוס בכירים. חברות אוהבות לשמור את הקלפים קרוב לחזה ולא לשחרר מידע המסייע למתחרים לצפות את צעדיהן. כאשר חברה מחפשת להרחיב את מחלקת המחקר והפיתוח או אולי לחדור לשוק חדש, היא צריכה מנהל מנוסה. אך בוודאי לא תרצה שהמתחרים יסיקו זאת מהליכי הגיוס. מסיבה זו רבים מהגיוסים נעשים בשקט, באמצעותם של ציידי ראשים המתמחים בגיוס והשמת בכירים.

ציידי ראשים אלו מוכרים על ידי המעסיקים, ואליהם הם פונים על מנת לבצע גיוסים דיסקרטיים למשרות האטרקטיביות ביותר. לכן בתור בכירים המחפשים עבודה, אצל המומחים להשמת בכירים תוכלו למצוא הזדמנויות שלא תמצאו בשום מקום אחר. ולא רק המעסיקים מחפשים אחר הדיסקרטיות, גם המועמדים לעבודה. במקרים רבים אנשים מחפשים שינוי בחיים, אך אינם מעוניינים כי המעסיק ידע בשלבים המוקדמים כי הם בוחנים את המשך דרכם. לכן גם להם חשוב לעבוד באמצעות מקצועני השמת בכירים היכולים לחבר בינם לבין המעסיקים בצורה דיסקרטית.

גיוס לתפקיד בכיר

גיוס למשרות בכירות שונה מכל גיוס אחר. כל חברה רוצה לוודא שהיא בוחרת את האדם המתאים עבורה. ישנו הבדל גדול מבחינת החברה בין תחלופת עובדים זוטרים לבין תחלופת עובדים בכירים. לכן השמת בכירים הוא תהליך של גיוס המתבצע בצורה אישית ודקדקנית – כך נבטיח כי האדם הנכון נמצא במקום הנכון.

בין אם אתם בצד המעסיק המחפש את המנהל הבא, או אתם המנהל המחפש אחר הזדמנויות חדשות עבורו, אנו הכתובת עבורכם. לנו יש היכרות עם מעסיקים, ואנו גם יודעים לזהות כישרונות ולפנות אליהם בצורה דיסקרטית. מכאן יכולים לצאת המנהלים אשר יצעידו את הארגון שלכם קדימה, או העבודה שתאפשר לאדם לממש את מלוא היכולות שלו.

התהליך

למה לצפות?
התהליך איתנו נועד להיות פשוט וקל. לאחר רכישת השירות הרצוי תקבלו מייל עם שאלון למילוי ולאחריו נתחיל את הכתיבה.
יש לכם שאלות? לחצו כל הסמל של הוואטסאפ
כלי נגישות

Powered by - Wemake