עבודה חדשה באפס מאמץ:
השמה הפוכה

כבר לא צריך להתאמץ כדי למצוא עבודה חדשה. Wizlu היא החברה הראשונה והיחידה בישראל שמציעה שירותי חיפוש עבודה מנוהלים במלואם. תנו לנו לעבוד בלמצוא לכם עבודה – מכתיבת קורות החיים ועד הריאיון.

לחפש עבודה זו עבודה בפני עצמה

השמה הפוכה הוא שירות חיפוש עבודה מנוהל המיועד למחפשי עבודה שאינם מוכנים להתפשר על הקריירה שלהם. אנו מציעים חווית חיפוש עבודה מפנקת, בה אנו נעזור לכם למצוא את ההזדמנויות הטובות ביותר ונספק לכם תמיכה אישית בכל שלב בדרך להצלחה המקצועית. השירות כולל ייעוץ קריירה מותאם אישית, עריכת קורות חיים ברמה גבוהה, ייעוץ לגבי ראיונות עבודה ושיפור פרופיל ה-LinkedIn שלכם. בנוסף, נספק לכם גישה בלעדית לתפקידים שאינם מופיעים במקורות חיפוש עבודה רגילים.

אסטרטגיית קריירה מותאמת:
תהליך מנוהל מכתיבת קורות חיים ועד הריאיון

צוות המומחים שלנו ישתמש בניסיון הרב שנים בתחום שיווק המועמדים והגיוס כדי למקסם את היכולות שלכם ולהביא אתכם למקום בו תצליחו באופן מובהק. נעבוד יחד אתכם כדי לפתח את תוכנית הקריירה האידיאלית עבורכם, ולאורך התהליך נבטיח שתהיו מוכנים ומצוידים להתמודד עם כל האתגרים שבדרך.

 

רגע לפני שמתחילים...

למי מתאים תהליך השמה הפוכה?

מחפשי עבודה עסוקים

אם אתם מועסקים באופן מלא, הדבר האחרון שאתם רוצה לעשות אחרי יום ארוך בעבודה הוא לשבת על המחשב ולחפש עבודה. אנו חוסכים לכם זמן יקר, ומאפשרים לכם להשאיר את חיפוש העבודה למקצוענים.

מחליפי קריירה

אם אתם מחליפי קריירה וחסרי ניסיון בענף הספציפי או בתפקיד אליו אתם מגיש מועמדות, גם כשאתם חושבים שאין לכם המון להביא לשולחן, מומחי ההשמה שלנו כבר ידעו להדגיש את הכישורים הרלוונטיים שלכם בצורה שתבטיח מעבר חלק בין קריירות.

בעלי משרות נישתיות או תחרותיות

אם היעד שלכם הוא להגיע לתפקיד מיוחד מאוד, מספר המשרות המוצעות בפומבי יכול להיות מועט מאוד. המגייסים ההפוכים שלנו יודעים היכן לחפש משרות נישה וכיצד לנווט בשוק העבודה ה "נסתר מהעין". אם היעד שלכם הוא משרה עם תחרות גבוהה, כשלכל משרה מאות מועמדים, המגייסים ההפוכים שלנו ידעו מה צריך כדי לעזור לך להתבלט מהמתחרים.

חסרי ניסיון בחיפוש עבודה

אתם יכולים להיות מנוסים מאוד במקצוע שלכם, אבל זה לא אומר שהמקצוע שלכם זה לחפש עבודה. צוותי הגיוס שלנו מחפשים עבודה למועמדים למחייתם, כשהם מעודכנים במגמות ובאסטרטגיות חיפוש העבודה העדכניות ביותר.

התהליך כולל בתוכו שירותי כתיבה מקצועיים, בסטנדרט גלובאלי

שיעזרו לנו להשיג את המקסימום עבורכם

כתיבת קורות חיים באנגלית

כדי לסייע לכם לזכות בראיון עבודה, אנו מספקים שירותי כתיבת קורות חיים מקצועיים הכוללים מילות מפתח יעודיות למערכות מיון מועמדים (ATS).

שיפור פרופיל הלינקדאין

פרופיל לינקדאין ממוקד ומקצועי לא רק יעזור לכם להתבלט אל מול המתחרים אלא גם יקנה לכם יותר הזדמנויות לנטוורקינג עם אנשים משפיעים שיכולים לקרב אתכם ליעד.

מכתב מקדים

לא הרבה יודעים זאת, אך לעיתים מכתב מקדים ממוקד זה כל מה שצריך כדי להרשים את המעסיק הפוטנציאלי כדי לקבל ראיון עבודה. הכישורים שלכם והסיבות שבגללן צריך לבחור בכם על פני מועמדים אחרים יודגשו במכתב מקדים מרשים ומשכנע שנכתוב עבורכם.

תוכלו לסמוך עלינו שנדע להציג למעסיקים את המותג האישי שלכם לצד ההישגים שצברתם לאורך הקריירה

אתם מוזמנים להתרשם!

קורות חיים

aharon-rabinobitz-resume-after-page-0001-1 rabinovitz-a-resume-sample-page-0001

מכתב מקדים/נלווה

liron-sharoni-sample-cover-letter-after-page-0001-1 liron-sharoni-cover-letter-page-0001-1

פרופיל לינקדאין

amit-profile-after-v4-min-2 highcompressed-529980999

אז מה כולל השירות?

המסלולים שלנו

  • מסלול Light
  • מסלול Prime
מסלול Lightמסלול Prime
4,950
לחודש ללא התחייבות
₪14,85011,800
ל-3 חודשים
אורך התהליך4 שבועות (1+3*)12 שבועות (1+11*)
כתיבת קורות חיים באנגלית, עברית
בניית פרופיל לינקדאין מקצועי
כתיבת מכתב נלווה מנצח
התאמת קורות החיים לתפקיד/משרה
הגשת מועמדות למשרות3-5 בשבוע* (עד 15 סה״כ)3-5 בשבוע* (עד 55 סה״כ)
דאשבורד למעקב אישי
הגדלת רשת הקשרים (Networking)
קשר רציף עם המגייס האישידרך צ׳אט בשעות הפעילותדרך צ׳אט בשעות הפעילות
שיחת אסטרטגיה שבועיתבתיאום מראשבתיאום מראש
סשן הכנה לריאיון עבודה (50 דקות)13
רכשו עכשיורכשו עכשיו

איך זה עובד?

בפשטות, נוחות ואפקטיביות

יום חמישי - ציד משרות

בכל יום חמישי, צוות הגיוס שלנו יאתר משרות שאנחנו מאמינים שתתעניינו בהם. משרות אלו מתווספות לדאשבורד האישי שלכם לבדיקה. אנו מבקשים לאשר או לדחות כל עבודה עם הערות מפורטות לפני יום ראשון כדי שנוכל לגשת מיד לעבודה.

יום ראשון - הגשת מועמדות

בימי ראשון, הצוות שלנו יבלה את היום במילוי פרטים והגשת מועמדות עבור כל אחת מהמשרות שאישרתם במהלך סוף השבוע. מהגשה להגשה, בהתאם לצורך, אנו מבצעים שינויים קלים בקורות החיים ניקוד גבוה יותר במערכות מיון מועמדים (ATS). נצרף עותק של קורות החיים המותאמים שבאמצעותם הגשנו מועמדות תחת כל משרה בדאשבורד האישי. המטרה שלנו היא להגיש 3-5 מועמדויות לעבודה בכל יום ראשון מיד עם תחילת השבוע.

שני עד רביעי - נטוורקינג

אנחנו מאמינים שנטוורקינג הוא החלק החשוב ביותר בחיפוש העבודה. הגישה שלנו מתבססת על איכות > כמות. זו הסיבה שהמגייס האישי שלך יקדיש שלושה ימים (שני, שלישי, רביעי) בכל שבוע לנטוורקינג - עיבוי רשת הקשרים שלך. בנטוורקינג שנעשה נתמקד בשלושה מעגלים: קשרים סביב המשרה, קשרים סביב חברות היעד, קשרים סביב תעשייה מקצועית.

מה לקוחותינו אומרים

לקוחותינו משבחים את השירות, מדווחים על תנועה משמעותית של מגייסים לפרופילי ה-LinkedIn שלהם, וממשיכים לקבל פניות וההזדמנויות עסקיות גם לאחר השירות.
צירפנו כמה עדויות מלקוחות מרוצים:

אל תחכו יותר, הצטרפו עוד היום לשירות השמה הפוכה למחפשי עבודה וקבלו גישה מיידית למגוון רחב של הזדמנויות עבודה ותפקידים בכירים, ייעוץ קריירה מותאם אישית ותמיכה מקצועית בכל שלב וכל זה במינימום מאמץ. נעזור לכם לעבור את המרחק הנותר להצלחה המקצועית שחלמתם עליה. תנו לנו לעבוד בלמצוא לכם עבודה.

או השאירו פרטים בטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם

שאלות נפוצות FAQs

השמה הפוכה הופכת את הגיוס המסורתי על ראשו ומתמקדת במציאת התפקיד הבא עבור מחפש העבודה, ולא בחברה שמחפשת לאייש תפקיד. מגייס הפוך הוא אדם שמסייע למחפש העבודה בביצוע חיפוש עבודה; הגשת מועמדות למשרות ומציאת ראיונות. רעיון ההשמה ההפוכה נולד בשנת 2018 כאשר שי טרוצמן, המייסד והמנכ”ל שלנו, ראה צורך בתמיכה במהלך חיפוש העבודה שלו כמה שנים קודם לכן. Wizlu הייתה החברה הראשונה שהציעה שירותי השמה הפוכה. תהליך חיפוש העבודה יכול להיות מייגע, מתסכל ולארוך זמן רב. אנחנו שוכרים אינסטלטורים כדי לתקן את בעיות הצנרת אצלנו בבית, למה בעצם לא לשכור מישהו שיטפל בחיפוש העבודה שלנו?

אנו בחברת Wizlu מתגאים בהיותנו החברה הראשונה והיחידה בישראל המציעה שירות חיפוש עבודה מנוהל באופן מלא, ייחודי מסוגו. לא ידוע לנו על אף חברה אחרת בישראל המספקת שירות כזה. צוות הגיוס ההפוך שלנו מוקדש במלואו לניהול כל היבט של חיפוש העבודה שלך, החל מבחירת הזדמנויות עבודה בפינצטה, התאמה אישית של קורות החיים שלך ועד להגשת מועמדות ויצירת קשרים בלינקדאין בשמך. זה אומר שאנחנו לא מספקים לך תיאוריות על איך לבצע חיפוש עבודה מוצלח, או נותנים לך לחפש עבודה ורק ”טופחים לך על השכם”, אנחנו עושים את חיפוש העבודה בשבילך. המגייס ההפוך שלך נמצא איתך בכל שלב של התהליך וחשוב לנו שתשיגו תוצאות מעולות ותצאו מרוצים.

העלות של חבילת ההשמה ההפוכה שלנו היא 11,800 ₪ לתקופה אידיאלית של 12 שבועות, כאשר בעצם מדובר ב 11+1 שבועות משום שהשבוע הראשון מוקדש לכתיבת החומרים שלכם לקראת התהליך. ניתן גם לקחת את השירות בעלות של 4,950 ₪ לתקופה של 4 שבועות (3+1). היתרון בחודש אחד הוא האפשרות לטעום מהשירות ללא התחייבות ארוכת טווח וניתן לחדש אותו מדי חודש בחודשו. האורך הממוצע של חיפוש עבודה בישראל הוא כ-3 חודשים.

אנחנו נותנים קדימות ללקוחות שלוקחים את התכנית לתקופה של 12 שבועות ולכן יתכן שניאלץ להכניס אתכם לרשימת המתנה במידה ואתם מעוניינים בתכנית בת 4 שבועות בלבד. משך הזמן ברשימת ההמתנה שלנו משתנה בהתאם לשאלה אם הלקוחות הנוכחיים שלנו מחדשים את השירותים שלהם בתום 4 שבועות או לא. כיוצא בזאת, איננו יכולים לספק תאריך התחלה מדויק לשירות אבל נדאג לספק לך עדכונים שבועיים על מיקומך ברשימת ההמתנה כדי שתוכלו להבין טוב יותר את מיקומך בתור. כדי להכנס לרשימת ההמתנה נבקשכם לשלם מראש עבור השירות. הזמן ברשימת ההמתנה אינו נחשב לחלק מתקופת השירות. אם מסיבה כל שהיא תרצו לבטל את הזמנת השירות, לפני התאריך המשוער להתחלה, תוכלו להודיע לנו, ואנו נשמח לספק החזר כספי.

אי אפשר להציע ערובה כלשהי לקבלת ראיונות או העסקה. כל חיפוש עבודה הוא ייחודי לחלוטין, וגורמים שאינם בשליטתנו יכולים להשפיע על משך הזמן וההצלחה של חיפוש עבודה. עם זאת, אנו גאים לומר שיש לנו אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. כ-90% מלקוחותינו מקבלים הצעת עבודה לאחר שימוש בשירות במשך 3 חודשים. היו בטוחים שהמגייס האישי שלכם (אשר מלווה מקצועית ע״י אסטרטג קריירה) מחויבים לחיפוש העבודה שלך ולהפיכתו להצלחה מסחררת שתגרום לכם להמליץ עלינו. העדיפות העליונה שלנו היא להשיג לך כמה שיותר ראיונות ולעזור לך לעבור אותם בהצלחה.

למרות שאיננו יכולים להבטיח קבלה לעבודה או ראיונות בתוך מסגרת זמן מסוימת, רוב חיפושי העבודה שאנו מנהלים נמשכים בדרך כלל כ-3 חודשים. היו לנו לקוחות שקיבלו הצעות עבודה תוך שבועיים בלבד, בעוד שאחרים האריכו את השירות גם לתקופה של 6 חודשים. חשוב לציין כי גורמים חיצוניים כגון גמישות במיקום, ציפיות שכר והמוכנות האישית שלכם לראיונות עבודה יכולים להשפיע באופן משמעותי על משך הזמן שלוקח למצוא עבודה. למרות שאיננו יכולים לשלוט בגורמים אלה, אנו מחויבים לספק את השירות הטוב ביותר האפשרי כדי לעזור לך להשיג את יעדי הקריירה.

צוות ההשמה ההפוכה שלנו מגיע מרקע בתחומי משאבי אנוש, גיוס עובדים, כתיבת קורות חיים ועוד. אנו עובדים אך ורק עם אנשים בעלי תשוקה לגיוס וניסיון מוכח בציד ראשים (Head Hunting), שמבינים באופן עמוק את השוני של השירות שלנו מהגישה המסורתית של גיוס ״רגיל״ שבו בעצם מתמקדים רק באיוש משרות לחברות, ולא מציאת משרות לאנשים. למגייסים ההפוכים שלנו יש רצון עמוק לעבוד ישירות עם מחפשי עבודה כדי לעזור להם להשיג את משרות החלומות שלהם בחברות הנחשקות ביותר.

השירות מתאפיין במגע אישי רב, כך שיהיו לך המון הזדמנויות לדבר עם המגייס/ת האישי/ת שלך לאורך כל תקופת השירות. בתחילת התהליך, תתואם שיחת טלפון או וידאו עם המגייס/ת שלך על מנת להבטיח שיש לכם תיאום ציפיות מלא לגבי חיפוש העבודה שלך. בתהליך עצמו, תוכלו ליצור קשר עם המגייס ההפוך שלכם באמצעות צ׳ט בכל עת במהלך שעות העבודה, ותהיה לך אפשרות לתזמן שיחות אסטרטגיה שבועיות. המגייס/ת שלך יהיה זמין עבורך גם לקביעת פגישות הכנה לראיון, משא ומתן על שכר ונושאים נוספים בהתאם לצורך.

נוכל לאפשר שימוש בקורות החיים ו/או בפרופיל הלינקדאין שלכם. נשמח לספק סקירה חינם של קורות החיים שלכם לפני שמתחילים בתהליך הכתיבה כדי לקבוע איפה תוכלו לשפר אותם. שימוש בקורות החיים שלכם (לאחר מקצה שיפורים שתבצעו בהם לפי הנחיית המגייס אישי שלכם) יזכה אתכם בהנחה של 1,250 ש”ח מעלות השירות. מחיר התכנית כבר כולל בתוכו כתיבת חומרים משום שההמלצה הגורפת שלנו היא כן לבצע כתיבה מחדש של קורות החיים ופרופיל הלינקדאין, ולהוסיף גם מכתב מקדים שמתלווה לקורות החיים בהגשה למשרות. בסופו של יום, מדובר בכלים העיקריים שמשרתים אותנו בחיפוש העבודה, ומסמכים באיכות גבוהה הם חיוניים להצלחה. לכן, אנו ממליצים בחום להשתמש בשירותי כתיבת קורות החיים שלנו לפני שמתחילים תהליך השמה הפוכה איתנו. כתיבה של קורות החיים שלך על ידי הצוות שלנו מבטיחה שהם תואמים למערכות מיון מועמדים (ATS), מושכים חזותית, כוללים תוכן מרתק וממוקד, וכן מקלים על המגייס/ת האישי/ת שלך לבצע כל עריכה או שינוי הנדרשים במהלך תהליך חיפוש העבודה.

יכולים לפנות אלינו דרך הווטסאפ ולתאם איתנו שיחה או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי. לאחר השיחה וביצוע תשלום עבור השירות, תקבלו מייל להתחלת התהליך הכולל הנחיות לשלבים הבאים וגישה לדאשבורד האישי שלכם שבו תעקבו אחרי התהליך. תתבקשו להשלים פרופיל שהמגייס/ת האישי/ת שלכם ישתמשו בו כדי להגיש מועמדויות למשרות. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, קורות החיים ופרופיל הלינקדאין שלך צריכים להיות מעודכנים ומוכנים לעבודה, לכן השבוע הראשון יתמקד רק בזה. תקבלו מייל נוסף להתחלת תהליך כתיבת קורות החיים, בנוסף למייל עם הנחיות לקראת תהליך ההשמה ההפוכה. כדי למנוע עיכובים, אנא עקבו אחר ההוראות בכל דוא”ל שתקבל מאיתנו.

כלי נגישות

Powered by - Wemake